İstanbulun Avrupa Yakasına Servis Yapılmaktadır...
Kombi Servisi - Yakamoz Beyaz Eşya Servisi
  • 0212 502 09 96
  • yakamoz@beyazesyakombiklimavesobaservisi.com

Kombi Servisi

Kombi Servisi

 Analiz Servis eğitimli uzman kadrosu ile sizlere en kısa sürede en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Ayrıca sizlere sunulan yetkili kombi servisi hizmetlerinde arızanın güvenle giderilmesi kadar hijyenik çalışma koşullarına da dikkat ediyoruz. Kombinizdeki arıza giderilirken amatör firmalar tarafından evinizi su basmasını ya da evinizin kirlenmesini istemiyorsanız bu hususta dikkatle çalışan firmamızı yani Elit Kombi Servisi ‘ni tercih edebilirsiniz.
Müşterilerine aranan kriterlere uygun kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen Analiz kombi servisi kombinizde yer alan parçaların zarar görmemesi için özenle ve titizlikle çalışmaktadır.

Kombinize uygun markada yedek parçalar kullanarak deneyimli ekip çalışanlarımız ile kısa sürede başarılı hizmetler sağlıyoruz. Kombi servisimiz sizlere profesyonel olarak en güvenilir hizmetleri sunarak yaşam kalitenizi ve kombinizin konforunu artırmayı hedeflemektedir. Ayağınıza kadar gelen tecrübeli ve deneyimli ekip arkadaşlarımızın kombinizin tüm arıza ve bakım işlemlerini uygun fiyat seçenekleri ile çözüme kavuşturmaktadır.

Firmamız sizlere sunulan hizmetlerde kombinizin bakımından onarımına, parça değişiminden arıza tespitine kadar tüm konularda gerekli bilgilendirmeyi sunarak en yeni teknolojik sistemleri ayağınıza kadar getirmektedir.

Copyright © 2017 Yakamoz Beyaz Eşya Servisi . Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı Çık